O mnie

Witaj na mojej stronie!

Nazywam się Piotrek Krzyżanowski. Jestem absolwentem liceum plastycznego w Częstochowie, które nauczyło mnie pracy z kształtem i wrażliwości na kolory. Dalsza naukę kontynuowałem na studiach w Wyższej Szkole Sztuki i Projektowania w Łodzi.

Swoją przygodę z reklamą zacząłem już w liceum, projektując logotypy, czy wizualną część stron internetowych. Powoli inwestowałem w urządzenia, maszyny i swoje umiejętności. Tak przeszedłem drogę od logotypów, wycinania naklejek, przez wykonywanie koszulek, szyldów, banerów, po własną drukarnię wielkoformatową, realizującą zlecenia dla kontrahentów na terenie całego kraju.

Prywatnie jestem miłośnikiem starych samochodów, które odnawiam i kolekcjonuję – zapraszam do sprawdzenia Papa Garage, który mam ogromną przyjemność współtworzyć. Od lat tworzę Częstochowski Ruch Klasyków – inicjatywę zrzeszającą właścicieli zabytkowych pojazdów. Niech będzie to dla Ciebie dowodem, że design i styl ma dla mnie znaczenie.

Czy Twój biznes i zamówienie będzie w dobrych rękach? Tak! Jak tylko do mnie zadzwonisz lub napiszesz. Czekam na kontakt!

Piotr Krzyżanowski